Datový zdroj 1
KV-logomark

O nás

Jsme kreativní tým, který se specializuje na tvorbu veškerého mediálního obsahu. Každý v našem týmu je skutečným profesionálem ve svém oboru. Zároveň v našem týmu panuje důvěrná a přátelská atmosféra. Díky tomu pracovní proces plyne snadno a přirozeně. 

kontakt kv-media studio

Jak to začalo.

Naše studio vzniklo z touhy po vytváření kompletních projektů v rámci jednoho týmu.

Na začátku jsme všichni pracovali samostatně, ale cítili jsme, že spojením našich schopností a dovedností můžeme dosáhnout mnohem většího úspěchu.

Odstartovala to první velká zakázka pro Liberecký kraj v rámci multimediální kampaně, kde bylo potřeba spojení grafiky, copywritingu, web developmentu, videa a audia. Rozhodli jsme se sejít a následně probrat naše představy jak tuto zakázku společně získat. Po pár schůzkách jsme vytvořili unikátní koncept, který vycházel z našich individuálních dovedností a uspěli jsme.

Od té doby se neustále rozvíjíme a díky naší vášni tvořit pokračujeme v dalších projektech.

Společně jsme také vytvořili profesionální studio.

Proč to děláme.

Jsme tým, který sdílí společné hodnoty a vášeň pro tvorbu. Děláme to, protože věříme v sílu spolupráce a výkonu jako jeden tým. Spojujeme naše schopnosti a dovednosti, abychom dosáhli nejlepších výsledků. Milujeme kreativitu a podnikání, a to nás inspiruje k neustálému rozvoji.

Jsme hrdí na to, že jsme vytvořili dvě úspěšná studia a těšíme se na další projekty, které nám umožní vyjádřit naše hodnoty a ukázat světu, co dokážeme společně dosáhnout.

Tvoříme jeden tým

Společně jsme výkonní

Kreativita & Business

Team

Petr Konečný

Grafický a UX/UI designer

Stanislav Rýc

Web / Video

Petr Knap

Web / Audio

Petra Rýcová

Fotografka / Sociální sítě

Filip Pavlas

Full stack developer

Anička Gajdičiarová

Obchodní činnost

Jirka Ondřejka

Foto / Video - externě

Veronika Popelková

Sociální sítě

David Michejda

Postprodukce - externě